Redaktoři_1

HIP-HOP JAM VSETÍN

V sobotu 26. září 2015 bude vsetínský dům kultury patřit fanouškům hip hopu. Nejen pro ně, ale i pro milovníky kvalitní hudby, dynamického tance a pouličního výtvarného umění připravil Dům kultury Vsetín akci s názvem HIP HOP JAM VSETÍN.
Již v 10 hodin dopoledne začnou writeři ze Vsetína a okolí jamovat na své oblíbené stěně za kulturákem. Kromě graffity vznikne i scéna, která zkrášlí podium při večerní párty. O hudbu k malování se postará Audio Spectrum soundsystem pod taktovkou lokálních dj´s.
Připraven je také taneční workshop a soutěž v tanci tzv. battle, který organizátoři připravují společně se vsetínskou taneční skupinou All Style Unit.Ve dvou kategoriích hiphop 1 vs 1 a all style 3 vs 3 si to přihlášení účastníci rozdají na hlavní terase vsetínského domu kultury, kde bude připravena taneční stage. Tanečníky svojí hudební selekcí podpoří DJ Boruuf. V případě nepřízně počasí se battle odehraje v malém sále domu kultury.
Před soutěží budou mít tanečníci možnost zúčastnit se workshopu, který povede Ondra Švec a.k.a. Endrewstyle. Tanečník pusobí v crew SpiritShop a Galactic Empire. Jeho domovská taneční škola je Fénix.
Vyvrcholením celodenního programu bude párty, která odstartuje ve 20 hodin ve velkém sále domu kultury. Do té správné hip hopové nálady vás dostanou D.I.Y. šohajové Shothighz z Valašského Meziříčí. Matadoři valašské hiphopové scény Waref "Jakub Tomanec" aka Lion, aka W472 a LITTLE eL Rudeboy "Tomáš Klír" předvedou své pojetí hiphopu ovlivněné reggae, dancehallem a valašským folklorem.
Headlinerem tohoto večera bude pražská hip hopová pecka Prago Union – jedna z nejlepších a nejoriginálnějších českých hip hopových kapel poslední dekády. Čtyři vynikající studiová alba, stovky odehraných koncertů, 2 ceny Anděl, zájem médií, pozitivní hodnocení kritiky i ostatních českých muzikantů napříč českou hudební scénou. Prago Union se sebou přivezou kapelu Champion sound, která s Prago Union vystupovala již dříve pod názvem LIVĚ Band. Po personálních změnách se kapela ustálila v sestavě kapelník Radimo, bubeník Gury, basák Watcha, kytarista Mraky Mrak a perkusista Miki Konga. Objeli nejen co se dalo u nás doma, ale i nejlepší taneční jamy v zahraničí, se ctí odehráli několik setů na vyhlášeném třídenním festivalu The Notorious IBE v holandském Heerlenu a kolena se jim nerozklepala ani když hráli pro vyprodanou halu Bercy v Paříži na akci Juste Debout.
Specialitou tohoto večera bude jejich živý set pro breakovou exhibici b – boys z Reborn Squad Crew, které bude předcházet vystoupení vsetínské taneční skupiny All Style Unit.

>>SDÍLEJTE UDÁLOST A POZVĚTE PŘÁTELÉ<<
>> JE TO VAŠE PÁRTY<<

Graffity jam: 10:00
Turnaj ve fotbálku: 10:00
Taneční workshop: 11:00
Taneční battle:15:00
Hip hop párty: 20:00

Vstupné na taneční battle: 70 Kč
Vstupné na hip hop párty: 160 / 220 Kč

Předprodej od 1. září v kině Vatra
Kontakt:
(+420) 575 755 233
(+420) 737 573 429
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.