Redaktoři_1

BEATS FOR LOVE POČTVRTÉ

Začátek prázdnin byl v Ostravě vždycky spojený s pořádnou kalbou, v minulosti klubovkou teď pod otevřeným nebem, v Dolních Vítkovicích!!! Beats for Love splní požadavky snad každého elektronického fajnšmekra. Na více jak deseti pódiích vystoupí stovky umělců ze všech základních elektronických stylů. Co si budeme povídat, jsme v Ostravě a tady hraje hlavní roli pořádně zlomený a nabassovaný beat. Drumandbass je dominantním stylem i na téhle akci a každoročně se můžeme těšit na špičkové jména jak ze zahraničí tak z místních luhů a hájů. V žádném případě tím nechci říct, že ostatní styly zůstávají pozadu. Techno, house, trance, tekno, electroswing...i tady můžeme očekávat světovou i domácí špičku. Co na závěr? Snad jen něco málo z festivalového webu...

 

"Největší taneční elektronický festival ve střední Evropě.
Třetí ročník byl hned několikrát lepší než ten minulý. Zabrali jsme téměř dvojnásobnou plochu než loni (100 000 m2), festival trval 4 dny - od čtvrtku do neděle. Line-Up byl oproti loňsku našlapanější a došlo k navýšení scén na 11. Mohli jste zde slyšet hudební styly, které nikdy předtím na B4L nebyly jako Psytrance, Hardstyle & Hard Core. Dále pak Electroswing, Breakbeat, Urban, Reggae 2 Jungle, Techno, House, EDM & Trance a Drum and Bass.

Branou festivalu prošlo přes 42 000 návštěvníků, kteří si přišli užít tance a hudby v nádherném prostředí industriál parku Dolních Vítkovic v Ostravě. Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival v ČR, atmosférou neopakovatelný.
Jednoduše řečeno "Bylo to THE BEST"

Beats for Love je festival taneční hudby pořádaný v historickém jádru industriální památky UNESCO. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu a vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy i zážitků. "Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival u nás. Chceme spojovat lidi a umění. Věříme, že bude B4L patřit k nejvýznačnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků." "(http://www.b4l.cz/cs/)