Redaktoři_1

BREAK BOOGIE, přesunutá akce z února

Akce Break boogie je celkem mladá noc která tentokrát hostí alternativní prostor Echo. Koncepce tété akce je zaměřena na žanry breakbeat,funky,garage a další subžánry.
Pozvali jsme dj's z celé moravy ale nebude chybět aní dj's které dobře znáte. Náš první host Jungleman z Val Mezu se muzice aktivně věnuje už nějaký ten pátek a striktně jede jenom vinyl ptz nepodlehl digitální době.Je zakladatelem info serveru o dění na hudební scéně Fklidushit. Nevyhraňuje se na žádný styl a rád si zahraje dnb,breakbeat, house...
Druhý host Killer je olomoucký jezdec na vlně funky breaku ale i klasického breakbeatu.

Jelikož už i jeho zachvátilo šílenctví rodiny a dětiček tak už není tolik aktivní co dříve.Mohli jsme ho potkávat na pravidelných nocích v Olomouckém Metru kde byl také rezidentem a členem Metro crew.
Jako třetí se představí milovník vinylů a dobré srandy Stárek. Není třeba ho nějak dlouze představovat ale pro ty kteří ješte Stárka neznají tak není lepší způsob než dojít na mejdan a přesvedčit se samy.Jeho bag nabitý raritamy od všech možných známých i neznámých ineterpretů Vás nenechá jen tak sedět.
Poslední se predstaví pořadatel tohoto mejdanu Harry Junior který tentokrát vystřihne čistě elektrobreak mix pro tento večer.Harryho prostějovské publikum moc dobře zná. Je aktivním djem již několik let.

Tešte se na vizualizace a další vychytávky..

Killer
Jungleman
Stárek
Harry Junior

Start: 21:00