Redaktoři_1

VALMEZ 2012

VALMEZ 2012 je multižánrový hudební festival valašskomeziříčských kapel. Jeho cílem je představit široké veřejnosti meziříčské autorské kapely bez ohledu na hudební styl. Umožnit setkání muzikantů různých žánrových zaměření a různého věku s prezentací své vlastní tvorby. A to za podpory fanoušků jednotlivých kapel a hudebních seskupení s jejich názory, vkusem, kritičností i nekritičností ke svým miláčkům. Prostě vytvořit takový malý valmezský hudební babylon.
To vše v krásných prostorách zámku Žerotínů, nahoře i ve sklepení, v sobotu 20. října 2012. Vlastně ne tak zcela, protože prolog této akce bude již v pátek 19. října 2012 v M-klubu. Zde se budou mít možnost pobavit fanoušci reprodukované hudby na taneční párty, která začne ve 20 hodin. Přestaví se zde nejlepší DJ’s z Valmezu a okolí.

Vše naplno vypukne až v sobotu 20. října 2012 od 14 hodin. Ve velké sále KZ si přijdou na své milovníci alternativy a folku. Že žádné rozdělení nikdy nemůže být striktní se přesvědčíte v sekci program, kde je uveden podrobný rozpis jednotlivých účinkujících. M-klub bude doménou tvrdých kytarových rifů a silných metalových melodií. Ale zase, podobně jako ve velkém sále, se budou žánry prolínat. Tím chci říci, že by určitě bylo na škodu ono, já jsem rocker, co bych dělal nahoře a opačně.
A pěkně uprostřed, v kavárně KZ, se budete moci občerstvit, podebatovat s přáteli a nabrat síly na další pokračování hudebního maratonu. Vždyť celá akce bude trvat 12 hodin a neoficiální část se může klidně protáhnout až do rána. Však v neděli se do práce a do školy nejde.
Takže , pokud máte rádi hudbu, zábavu a o dobrou společnost, chcete se orientovat ve valašskomeziříčské hudební scéně, neměli byste chybět. A vstupné? Vskutku lidové. Kdo vydrží déle a přijde již od začátku, tak zaplatí pouhých 50,- Kč. Ti co přijdou po sedmnácté hodině, tak 100,- Kč.