Redaktoři_1

Let It Roll On Tour 2018

Let It Roll On Tour

Festival Let It Roll stejně jako v minulých letech vyráží na tour. Ostravské publikum se může podle vyjádření pořadatelů těšit na "nejsilnější line-up, jaký na LIR On Tour, kdy byl". PENDULUM dj set, HEADLINER, THE PROTOTYPES, MACKY GEE /UK/, KATHARSYS /FR/ + local DJs support. Tyhle jména mluví za vše!!!

Číst dál...

Vendeta w/ Original Sin

Vendeta w/Original Sin

Další ze série brněnských akcí Vendeta je v plánu na pátek 2. března 2018...

Mainstage ovládne tentokrát Original Sin, který si upevnil své jméno na scéně díky 'originálnímu' jump upu s opravdu specifickým a nezaměnitelným zvukem a je bezpochyby odpovědný za mnoho klasik v tomto subžánru. V poslední době však dokazuje, že je univerzální producent, který se nebojí ať už dancefloor šílenství v podobně EP "Red Mist" na Viper Records či liquidu "Lost" na Ram records.

Číst dál...

N.O.H.A. - krátký fotoreport

V pátek 20.10.2017 po nějaké době opět navštívila Valašské Meziříčí kapela N.O.H.A. Kdo byl ví, kdo ne může jen litovat!!!

 

 

Space-T & FastForward

Space-T & FastForward

Space-T & FastForward, Beat2Beat 1h nonstop mix...

 

FATBOY SLIM - NEZAPOMENUTELNÁ ATMOSFÉRA OSTRAVSKÉHO KONCERTU

Kdo byl potvrdí, kdo ne může jen litovat!!!

Ostravské publikum přivítalo Fatboy Slima opravdu bouřlivě! Hodinu a půl trvající vystoupení bylo směsicí největších hitů zabalených do nového kabátu. Skvělý zvuk na hlavní Love stage doplňovala perfektně připravená projekce a light show.

Co k tomu víc psát... raději se podívejte na video z vystoupení (Fatboy Slim - Ostrava, oblast Dolní Vítkovice)...

Startuje Beats for Love 2017 - 5. - 8.7.2017

Ještě pár okamžiků nás dělí od otevření bran jednoho z nejúžasnějších festivalů sezóny. Do industriálního centra Ostravy, oblasti Dolních Vítkovic, se už popáté sjedou uznávaní producenti, DJ´s a kapely, aby během nadcházejících čtyř dnů návštěvníkům předvedli to nejlepší ze svého reportoáru.

Při letošním ročníku se už ve středu na hlavním pódiu představí největší hvězda současné světové elektronicé scény Fatboy Slim. Tento britský DJ a producent má na svědomí celou řadu dnes už kultovních skladeb. Na sobotní večer si pak pořadatelé připravili další chuťovku. Chase & Status DJ set. Další z veleúspěšných britských projektů také zahraje na hlavním pódiu.

Mimo tyto dvě asi nejvýznamější festivalové hvězdy se představí desítky dalších zahraničních i českých interpretů.... Ragga Twins, Krafty Kuts, Wilkinson, Sigala, Katharsys, Danny Byrd, Hallucinator ...atd...atd...atd...

Let´s Groove on

Tenhle večírek bude hlavně o zábavě a vyklidněné muzice. Djs v sestavě Fforward, Vesmir a Jungleman pojedou celý večer převážně house. Zakončí Nexus technem. Kdo ví bude tam, kdo nezná měl by se přijít pobavit a nasát groove!!!

Číst dál...

FkLiDuSHiT Xmas DnB Edition

FkLiDuSHiT chystá na povánoční úterý 27/12 pekelně zlomený mejdan v Mklubu pod taktovkou borců z Hané (Bassy Na Vsi (BnV) a Basstards crew). Nebudou chybět ani zástupci pořádajícího zábavního spolku FkLiDuSHiT.
Začátek plánujeme na osmou večerní s koncem v brzkých ranních hodinách.

Číst dál...

FkLiDuSHiT Akce

Na nejbližší dobu pro vás máme připraveny hned dvě akce. V předvečer státního svátku (středa 16/11) se sejdeme v Přístavu a těsně po Vánocích (27/12) v Mklubu. První akce bude v break-houseovém stylu, druhou si užijí milovníci stylů jako Jungle, Liquid Funk a DnB.

 

Breaks/House Night - středa 16/11 2016 - Hospoda Přístav, Valašské Meziříčí.

FkLiDuSHiT Xmas Edition - úterý 27/12 2016 - Mklub, Valašské Meziříčí.

 

DIGITAL - NOVÝ ZAČÁTEK

Digital - nový začátek

Na pátek 2. září je pro Vás připraveno další pokračování úspěšné párty DIGITAL. Jako obvykle se začne odpoledne na zámecké terase a po desáté večerní se celá akce přesune dolů, do Mklubu, kde budou excelentní výkony DJs pokračovat až do brzkých ranních hodin.

BEATS FOR LOVE SE BLÍŽÍ

Už jen pár dní zbývá do startu tohoto jedinečného festivalu elektronické hudby. Návštěvník si na mnoha pódiích přijde opravdu na své. DnB, tecno, house, tekno, raggajungle, electroswing... a plno dalších stylů na tři noci roztepe industriální jádro Ostravy. Dá se říct, že asi největší důraz je kladen na drum nad bass stage. SPOR, SIGMA, GRIDELOCK, AUDIO, FATALERR, BIFIDUS ACTIVE, RIDO, PIXIE.... a plno dalších zahraničních i tuzemských DJs a producentů to rozjede na pódiu přímo pod vysokou pecí...

Festival otevře své brány ve čtvrtek 30. června 2016 a poslední návštěvník areál opustí ráno, v neděli 3. července 2016.

DIGITAL - letní edice

Digital, jak sám název napovídá bude o hudbě elektronické v mnoha podobách. Od 18:00 začínají naši djs hrát na zámecké terase k příjemnému posezení a občerstvení. Od 22:00 se akce přesouvá do prostor zámecké kavárny kde se můžeme těšit na nášup v rytmu house a tech house. Zkrátka nepřijdou ani milovníci zlomených rytmů, bude přichystána druhá stage pro milovníky drum n bass.

Číst dál...

MÁJ A LES 2016 - LINE - UP

Line-up na víkendovou Morkovickou jízdu...MÁJ A LES 2016...

http://maj-a-les.cz/program-2016

MÁJ A LES 2016

Od pátku třináctého do soboty čtrnáctého, měsíce května, šestnáctého roku po Y2K se stejně jako po několika předchozích ročnících uskuteční další pokračování legendárního fesťáku Máj a les.

Na dvou pódiích vystoupí více jak třicet kapel, DJs a projektů. Hlavní stage bude patřit kapelám, za všechny Hannibal Lecter, Cocote Minute, Sodoma Gomora, Rattle Bucket... Second stage ovládnou DJs. Dominantním stylem této veskrze elektronické stage bude drumandbass ve všech možných podobách. Za všechny Ghostbusters, DJka Elwira, DJka Mania, Pikesh & Unbrainably, Czida, Jungleman...

Číst dál...

BREAK BOOGIE, přesunutá akce z února

Akce Break boogie je celkem mladá noc která tentokrát hostí alternativní prostor Echo. Koncepce tété akce je zaměřena na žanry breakbeat,funky,garage a další subžánry.
Pozvali jsme dj's z celé moravy ale nebude chybět aní dj's které dobře znáte. Náš první host Jungleman z Val Mezu se muzice aktivně věnuje už nějaký ten pátek a striktně jede jenom vinyl ptz nepodlehl digitální době.Je zakladatelem info serveru o dění na hudební scéně Fklidushit. Nevyhraňuje se na žádný styl a rád si zahraje dnb,breakbeat, house...
Druhý host Killer je olomoucký jezdec na vlně funky breaku ale i klasického breakbeatu.

Číst dál...